PowerCore-filter ML242293 voor Mitsubishi-motor

Onderdeelnummer: ML242293
Onderdelennaam: PowerCore-filter
Vervang merk: Mitsubishi
Aanvraag sturen
Praat nu
Beschrijving
Everlasting Parts is een van de toonaangevende fabrikanten die originele en echte powercore-filter ml242293 voor Mitsubishi-motoren aanbiedt. Na jarenlang gespecialiseerd te zijn in dit veld, bieden we klanten de vervanging van OEM-producten. Welkom bij groothandelskwaliteit, duurzame en goedkope aftermarket-producten bij ons.

 

Productintroductie van het PowerCore-filter ML242293:

Het materiaal en de technologie van het PowerCore Filter ML242293 zijn hetzelfde als die echte standaard.


Productparameter van het PowerCore-filter ML242293:

Onderdeel nummer

ML242293

Deel naam

PowerCore-filter

Merk

Mitsubishi

Totale hoogte

125,00 mm

Lengte 1

282,00 mm

Breedte 1

111,00 mm

Lengte 2

260,00 mm

Breedte 2

81,00 mm

Productkenmerken van het PowerCore-filter ML242293:

PowerCore-filters zijn ontworpen om effectief de hoeveelheid stof- en vuildeeltjes die schade veroorzaken in de motor van uw&# 39-apparatuur te verminderen. Luchtfilter werkt om de levensduur van de motor te verlengen, het motorvermogen te behouden en het brandstofverbruik te maximaliseren.


Populaire tags: powercore filter ml242293 voor Mitsubishi-motorfabrikanten, groothandel, aftermarket, echt, origineel, goedkoop, OEM, vervanging